Ngjarjet për ditën e sotme

Aktuale

Ngjarjet për ditën e sotme

Më: 7 prill 2021 Në ora: 06:13
Ramush Haradinaj

Ngjarjet e datës 7 Prill 2021

- Drejtoresha e Drejtorisë së Ekonomisë dhe Financave, Leonora Çerreti do të mbajë një konferencë për media, ku do të njoftojë në lidhje me vendimin për faljen e një pjese të obligimeve të krijuara për taksa komunale për biznese, taksa për shfrytëzimin e pronës komunale dhe hapësirave publike.

(Shtëpia e Bardhë në Prizren, ora 10:00)

- Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së në Kuvendin e Republikës së Kosovës, Besnik Tahiri, mbajnë konferencë për medie.

(Selia Qendrore e AAK-së, ora 13:00)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat