Aida Dërguti publikon fotografi me uniformë të UÇK-së: Qe qitu n’magje pak

Aktuale

Aida Dërguti publikon fotografi me uniformë të UÇK-së: Qe qitu n’magje pak

Nga: G.B Më: 14 prill 2021 Në ora: 12:22
Resmije Vokshi Aida Dërguti dhe Bekim Kabashi

Ish deputetja Aida Dërguti, ka reaguar ndaj deklaratës së hoxhës Shefqet Krasniqi, i cili tha se gruaja e ka vendin në kuzhinë.

Në profilin e saj në Facebook, ajo ka publikuar një fotografi si ushtare e UÇK-së gjatë luftës, përcjell Bota sot.

Përmes kësaj foto ku shihet dhe me një ushtare e një ushtar, ajo ka ironizuar me Krasniqin.

“Qe qitu n’maxhe pak”, ka shkruar Dërguti përkrah fotos./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat