Zogaj i reagon Qeverisë Kurti: Kur e kupton që do të dështosh, të duhet me kriju armiq

Aktuale

Zogaj i reagon Qeverisë Kurti: Kur e kupton që do të dështosh, të duhet me kriju armiq

Më: 17 prill 2021 Në ora: 16:02
Petrit Zogaj

Pas intervistimit nga Policia të drejtorit të Insajderit, Parill Olluri, në lidhje me publikimin e kontratës mes MSH-së dhe kompanisë Pfizer, ka reaguar edhe njohësi i çështjeve politike, Petri Zogaj,

Zogaj thotë se mbrëmë u kërkua që Prokuroria të aktivizohet kundër Insajderi, më vonë as këtë kërkesë s’do ta bëjnë, prokuroria do te ndjeke njerëz ende pa e hapur gojën qeveria.

“Kur dështon, kur e kupton që do të dështosh, të duhet me kriju armiq, kesaj radhe eshte Insajderi, pastaj, vijne tjeret dhe në fund të vetet’ shkruan Zogaj në Facebook.

Reagimi i plotë:

Mbrëmë kërkuan që prokoruria të aktivizohet kundër Insajderit, më vonë as këtë kërkesë s’do ta bëjnë, prokuroria do të ndjeke njerëz ende pa e hapur gojën qeveria.

Kur dështon, kur e kupton që do të dështosh, të duhet me kriju armiq, kësaj radhe është Insajderi, pastaj, vijnë tjerët dhe në fund të vetët.

Çfarë kronike e paralajmëruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat