Pozhari kërcënohet me jetë: Ti dhe krejt që më keni kërcënuar deri tash…

Aktuale

Pozhari kërcënohet me jetë: Ti dhe krejt që më keni kërcënuar deri tash…

Nga: M.H. Më: 18 prill 2021 Në ora: 15:41
Xhevdet Pozhari

Njohësi i çështjeve politike, Xhevdet Pozhari përmes një shkrimi në postim ka treguar që ka pranuar një kërcënim.

Pozhari ka publikuar një mesazh teksa shihet që e kanë kërcënuar përmes rrjetit social Facebok, përcjell “Bota sot”.

Në mesazhin e pranuar shihen fjalët, teksa dikush i drejtohet për deklaratat e fundit dhe i thënë që “mos bën ciu ciu kur të vjen ora”.

Ndërsa Pozhari iu përgjigjet që mos ta lënë vetëm me fjalë.

Postimi i plotë

Bujrum, trim! Ti dhe krejt që më keni kërcënuar deri tash. Pash një Allah mos e leni veç me fjalë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat