Ministri Mehaj u shpreh urime për festën e Bajramit atyre që festojnë larg familjeve

Aktuale

Ministri Mehaj u shpreh urime për festën e Bajramit atyre që festojnë larg familjeve

Më: 13 maj 2021 Në ora: 17:30
Fsk

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka uruar festën e Fitër Bajramit për të gjithë, e në veçanti për ata që sot festojnë larg vend e familjes së tyre.

Ai po ashtu u ndje krenar për përfaqësimin dinijitoz që po i bëhet vendit.

“Sot në këtë ditë feste të Fitër Bajramit, një urim i veçantë shkon për të gjithë djemt dhe vajzat e Kosovës, të cilët sot këtë ditë e festojnë në shërbim të vendit dhe larg familjeve të tyre.

Urime juve dhe familjeve tuaja. Respekt për përfaqësimin dinjitoz që po i bëni vendin kudo që jeni”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat