Zafir Berisha zbulon nëse do të kandidojë për kryetar të Prizrenit

Aktuale

Zafir Berisha zbulon nëse do të kandidojë për kryetar të Prizrenit

Më: 21 maj 2021 Në ora: 23:37
Zafir Berisha

Ish-deputeti i Nismës, Zafir Berisha, ka zbuluar nëse do të kandidojë për kryetar të Prizrenit.

Zafira ka thënë se kjo është kjo cështje do të finalizohet edhe formalisht brenda javëve të ardhshme, por ka kohë që kandidaturën e tij ka kohë që e ka shprehur.

“Ka kohë që unë e kam shprehur kandidaturën time publikisht”, është shprehur Berisha.

“Por, javëve në vazhdim pritet që diçka e tillë të formalizohet edhe nga partia”, ka thënë Berisha.

Me Komunën e Prizrenit aktualisht qeverisë Mytaher Haskuka i Lëvizjes Vetëvendosje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat