Temperatura të larta / 40 gradë celsius në këtë qytet të Kosovës

Aktuale

Temperatura të larta / 40 gradë celsius në këtë qytet të Kosovës

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 14:38
Pamje nga vendi i ngjarjes

Gjatë ditë së sotme, temperature të larta janë shënuar në qytetin e Podujevës.

Në një foto të dërguar shihet se temperaturat kanë shkuar në 40 gradë celsius.

Ndryshe, kryesisht me diell dhe shumë nxehtë do të kemi gjatë këtyre ditëve.

Ja pamjet:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat