4 meshkuj dhe 3 femra vdiqën nga COVID-19, këto janë moshat e tyre

Aktuale

4 meshkuj dhe 3 femra vdiqën nga COVID-19, këto janë moshat e tyre

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 15:37
Foto ilustrim

Shtatë persona kanë vdekur si pasojë e koronavirusit brenda 24 orëve të fundit në Kosovë.

Katër viktima janë meshkuj dhe tri janë femra.

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar edhe grupmoshën e shtatë viktimave të fundit nga koronavirusi.

Një viktimë është mbi 80 vjeç, dy viktima janë të grupmoshës 70-79, dy viktima janë të grupmoshës 60-69 dhe dy viktimat e fundit janë të grupmoshës 50-59 vjeç.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat