Familja e Haki Imerit: Janë 100 arsye pse duhet të votohet LVV- Lista Guxo dhe 1000 aryse pse nuk duhet të votohen opozitarët!

Aktuale

Familja e Haki Imerit: Janë 100 arsye pse duhet të votohet LVV- Lista Guxo dhe 1000 aryse pse nuk duhet të votohen opozitarët!

Nga: N.Sh. Më: 12 tetor 2021 Në ora: 14:37
Haki Imeri

Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imeri, thonë se janë 100 arsye pse duhet të votohen Lëvizaj Vetëvendosje dhe Lista Guxo.

Kjo familje, përmes një postimi në facebook, shkruajnë se 1000 arsye tjera janë pse nuk duhet të votohen opozitarët.

Këta opozitarë, siç i quan familja Imeri janë të vegjël, dhe duhet të bëhen edhe më të vegjël që të përparoj Kosova.

Postimi i plotë:

Janë 100 arsye pse duhet të votohet LVV- Lista Guxo

Janë 1000 arsye pse nuk duhet të votohen opozitarët e vegjël ...

Opoziaterët e vegjël duhet të bëhen edhe më të vegjël me qëllim që Kosova të përparoj më tutje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat