“Faleminderit Presidente!”, pas paraqitjes dinjitoze në KS të OKB-së, vjen falënderimi për Vjosa Osmanin

Aktuale

“Faleminderit Presidente!”, pas paraqitjes dinjitoze në KS të OKB-së, vjen falënderimi për Vjosa Osmanin

Nga: N.Sh Më: 15 tetor 2021 Në ora: 18:26
Vjosa Osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është paraqitur në Këshillin e Sigurimit në OKB.

Përfaqësimi i Osmanit në KS të OKB po vlerësohet si paraqitje e mirë.

Kështu është shprehur biznesmeni Burim Piraj.

Ai shkruan në Facebook se, përfaqësimi i Kosovës to në KS të OKB-së është bë në tjetër nivel nga presidentja Osmani.

Piraj ka falënderuar presidenten Osmani për paraqitjen e saj.

Postimi i plotë:

Përfaqësimi i Kosovës në KS të OKB sot u bë në tjetër nivel.

Nga presidentja jonë: Vjosa Osmani

I munguan kapacitetet për tu përballur "Katundareviqit" dhe tërë Serbisë.

Presidenti e ka për borxh ta prezantoj popullin në mënyrë sa më të denjë po unë prapëseprapë po i them:

Faleminderit Presidente!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat