Ambasada e Italisë në Kosovë bën thirrje për të votuar: Mos e humbisni rastin për ta bërë zërin tuaj të dëgjohet

Aktuale

Ambasada e Italisë në Kosovë bën thirrje për të votuar: Mos e humbisni rastin për ta bërë zërin tuaj të dëgjohet

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 11:16
Foto ilustrim

Ambasada e Italisë në Kosovë ka bërë thirrje për të votuar në zgjedhjet lokale që po mbahen këtë të diele.

Në një postim në Twitter, ambasada tha se mos humbisni rastin për ta bërë zërin tuaj të dëgjohet.

“Zgjedhjet lokale po mbahen në 38 komuna në tërë Kosovën. Më shumë se 40 mijë të rinj kanë mundësinë të votojnë për herë të parë. Kalofshi një ditë të bukur Zgjedhore.

Mos e humbisni rastin për ta bërë zërin tuaj të dëgjohet”, ka shkruar Ambasada e Italisë në Kosovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat