Ekrem Hyseni voton: Votuan fëmijët tanë për ne, ne do të punojmë për ta

Aktuale

Ekrem Hyseni voton: Votuan fëmijët tanë për ne, ne do të punojmë për ta

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 11:53
Ekrem Hyseni

Në Kosovë janë duke u zhvilluar zgjedhjet lokale.     

Të gjithë qytetarët e Kosovës mbi moshën 18 vjeçare kanë të drejtë të votojnë.

Kandidati për kryetar të komunës së Podujevës nga LDK, Ekrem Hyseni, votoi në qendrën e votimit në Batllavë.

Hyseni, ndër të tjera tha: “Votuan fëmijët tanë për ne, ne do të punojmë për ta.”, ngaqë ai pos bashkëshortes, me vete kishte edhe vajzën e tij, e cila asistonte

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat