Shpend Ahmeti: Njerëzit frikësoheshin me më fol, kur ...!

Aktuale

Shpend Ahmeti: Njerëzit frikësoheshin me më fol, kur ...!

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 23:21
Shpend Ahmeti

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur për kohën kur i ishte bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje të Albin Kurtit.

Komentet Ahmeti i bëri në emisionin DPT te Fidani.

“Prej ditës së parë kur jam bërë kryetar, por fillimisht kur kam hy në VV më 2011, gjysma e shokëve dhe e familjes u tutshin me më fol”, thotë Ahmeti.

“Ka qenë shumë vështirë atëherë në Vetëvendosje, por unë isha në universitetin amerikan, ish pak problem edhe atje. Më këqyrshin pak si ndryshe. Me kohë krejt kjo u bë kontra, mos me qenë me VV’në është problem”, shpjegoi ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat