Dyshohet se 25 vjeçarin në Mitrovicë e vrau një i ri që kishte kryer vrasje me kallash para 4 vitesh

Aktuale

Dyshohet se 25 vjeçarin në Mitrovicë e vrau një i ri që kishte kryer vrasje me kallash para 4 vitesh

Më: 30 tetor 2021 Në ora: 10:33
Albert Muja

Mbrëmë në lagjen Tavnik ndodhi një ngjarje e rëndë, pasi një person vdiq nga plagët e marra nga thika.

I vrarë mbeti 25 vjeçari Albert Muja, nga qyteti i Mitrovices.

Dyshohet që dorasi është me iniciale V.B nga Mitrovica, i cili është në arrati.

I njëjti, akuzohet se ka kryer edhe një vrajse të rëndë tek Gjimnazi "Frang Bardhi, rreth 4 vite më parë, ku qëlloi me kallash një person.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat