82 vjeçari nga Gjilani që ushtron fitnes çdo ditë, edhe sot para se të votoj

Aktuale

82 vjeçari nga Gjilani që ushtron fitnes çdo ditë, edhe sot para se të votoj

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 09:56
Foto ilustrim

Asllan Gerbavci, 82 vjeçar nga Gjilani ushtron çdo ditë fitnes, ndërsa edhe sot ushtrimet i përfundoi para se të votonte.

Ai tha se ka punuar si arsimtar, ndërsa theksoi se ushtrimet asnjëherë nuk i ka ndalur ushtrimet fizike.

“Ushqimi i njeriut janë ushtrimet dhe muzika që e ushqen shpirtin…”, tha ai, duke shtuar se trupin e mbajnë vetëm ushtrimet.

Ai tha se nga zgjedhjet presin më mirë dhe zhvillim më të mirë ekonomik, të sportit etj.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat