Pamje nga vendi i ngjarjes në Gllogjan: Autobusi ku mbetën të vrarë katër persona

Aktuale

Pamje nga vendi i ngjarjes në Gllogjan: Autobusi ku mbetën të vrarë katër persona

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 21:24
Pamje nga vendi i ngjarjes në Gllogjan

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, ku dikush ka sulmuar një autobus me armë zjarri, katër persona kanë mbetur të vdekur.

Media mëson i vrarë ka mbetur shoferi i autobusit, konduktori dhe dy nxënës, vajzë e djalë. Mësohet se djali është 17-vjeçar.

Dy të tjerë janë duke u trajtuar në spital dhe janë në gjendje kritike.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat