Valon Syla kësaj radhe tallet me ish deputetin: Ti merresh me bujqësi

Aktuale

Valon Syla kësaj radhe tallet me ish deputetin: Ti merresh me bujqësi

Nga: H.O. Më: 24 janar 2022 Në ora: 19:52
Valon Syla

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Avni Klinaku në një postim të tij në Facebook ka ironizuar me situatën aktuale lidhur me energjinë elektrike.

“Pse me u interesu sa kushton fatura kur gati secili i kemi nga 2-3 milionë!? Kësaj i thonë vazhdimësi: ku e len njëri, e vazhdon tjetri”, shkruan Klinaku.

Në postimin e tij,  menjehershëm ishte reagimi i gazetarit Valon Syla.

“Babikë... ti je edhe pak romak. Jo vec Ilir, se merresh me bujqësi”, shkruan Syla në reagimin e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat