E papritur: Kunati i Albulena Haxhiut e zbulon se cili është Adem Grabovci i Vetëvendosjes

Aktuale

E papritur: Kunati i Albulena Haxhiut e zbulon se cili është Adem Grabovci i Vetëvendosjes

Nga: P.R Më: 27 janar 2022 Në ora: 17:46
Alban Krasniqi, Dardan Krasniqi dhe Albulena Haxhiu

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Krasniqi njeherit edhe kunat i Ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu, përmes një postimi ka shkruar se bashkëpartiaku u tij, Fatban Bunjaku është Adem Grabovci i vogël i Vetëvendosjes.

“Me krejt këta anëtarët e bordëve që po zgjidhën po del që Fatban Bunjaku – dosta ose një farë lidhje dyshysh!Pra njëfarë Adem Grabovci i vogël! E Kosovën e mjerë spo e lëshojnë kurrë do keso mini Adem Grabovca të mjerë.Ama edhe sojit të tij që e keqpërdor pushtetin e Lëvizja VETËVENDOSJE! i vjen fundi disi që përmes ndikimit dhe interferimëve me heqje ose listim në listë të kandidatëve manipulon proqese e këndej dalim si të pavarur, objektiv e profesional!”, ka shkruar ndër tjerash Krasniqi, përcjellë “Bota sot”.

Për fund, ai ka bërë thirrje që ta ndalojë atë, siç e quan ai “virus”.

“Ndalne këtë virus të tillë përpara se me pelcitë! Besojë që edhe përmes këstij statusi e merr përgjigjjën ky monstrum alla Graboci!Turp”, ka shkruar Krasniqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat