Tërhiqet Policia, Molliqaj do t’iu drejtohet protestuesve nga shkallët e qeverisë

Aktuale

Tërhiqet Policia, Molliqaj do t’iu drejtohet protestuesve nga shkallët e qeverisë

Më: 29 janar 2022 Në ora: 14:52
Dardan Molliqaj

Policia e Kosovës është tërhequr tre shkallë mbrapa para objektit të qeverisë që t’ia mundësojë kryetarit të PSD-së Dardan Molliqaj të mbajë fjalim para protestuesve.

“Kemi një zotim që policia do të tërhiqet tre shkallë mbrapa që ne të mbajmë fjalim”, ka thënë Molliqaj para protestuesve.

Qindra protestues janë mbledhur para objektit të qeverisë në kundërshtim të shtrenjtimit të rrymës.

Protesta po vazhdon.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat