“Unë me rrenca më s’muj jetoj”/ I moshuari shpërthen në zemërim gjatë protetës

Aktuale

“Unë me rrenca më s’muj jetoj”/ I moshuari shpërthen në zemërim gjatë protetës

Më: 29 janar 2022 Në ora: 15:12
I moshuari

Një i moshuar është shfaqur në protestë i zemëruar duke thënë se s’mund të jetojë me rrenca në protestën kundër shtrenjtimit të rrymës.

“Unë nuk muj jetoj me rrenca, unë e du drejtësinë tem, unë me rrenca s’muj jetoj”, ka thënë ai.

Qindra qytetarë janë mbledhur në protestën e organizuar nga PSD të cilët marshuan drejt objektit të qeverisë.

Protesuesit u përleshën me policinë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat