Një vit nga zgjedhjet nacionale, Pozhari: 1 vjet pa hajna

Aktuale

Një vit nga zgjedhjet nacionale, Pozhari: 1 vjet pa hajna

Nga: H.O. Më: 14 shkurt 2022 Në ora: 11:34
Xhevdet Pozhari

Sot janë bërë një vit nga mbajtja e zgjedhjeve nacionale. Në këto zgjedhje fituese doli Lëvizja Vetëvendosje, duke sjellë edhe qeverinë Kurti, të udhëhequr nga kryeministri aktual, Albin Kurti.

Përvjetori e parë të këtyre zgjedhjeve e ka komentuar analisti politik, Xhevdet Pozhari.

Ai shkruan në Facebook se janë bërë 1 vit pa hajna në pushtet.

“1 vjet pa hajna në pushtet”, shkruan Pozhari./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat