“A ropt jau q***”/ Sharjet e Abelard Tahirit i duken normale Faton Abdullahut, ragon ashpër Xhevdet Pozhari

Aktuale

“A ropt jau q***”/ Sharjet e Abelard Tahirit i duken normale Faton Abdullahut, ragon ashpër Xhevdet Pozhari

Nga: N. Sh. Më: 30 prill 2022 Në ora: 08:03
Faton Abdullahu dhe Xhevdet Pozhari

Analisti politik Xhevdet Pozhari ka reaguar ndaj zëdhënësit të PDK-së, Faton Abdullahut.

Mbrëmë Abdullahu tha se sharjet në Kuvend janë normale, duke i cilësuar si opozitarizëm.

Ndërsa, Pozhari në ragimin e tij, thotë se sipas tyre, është normale edhe me vjedh, mëditjet, darkat e drekat.

Sipas Pozharit është normale edhe me i çu luftëtarët në Hagë, me ble armë me para të shtetit si dhe me pas zëdhënës Abdullahun është krejtësisht normale.

Postimi i plotë:

Po more, edhe me vjedh është krejtësisht normale... mëditje, tenderë, darka, dreka, ekskursione, etj.

Edhe me i çu luftëtarët në Hagë është krejtësisht normale.

Edhe me ble armë me pare të shtetit dhe me e gdhend emrin është krejtësisht normale.

Edhe me qenë ti zëdhënës partie është krejtësisht normale.

Por, abnormaliteti i vetëm është se qysh ju kanë votu 20 vite!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat