Eskalon situata, asambleisti i LDK’së e lagë me ujë Drejtorin e VV’së në Podujevë

Aktuale

Eskalon situata, asambleisti i LDK’së e lagë me ujë Drejtorin e VV’së në Podujevë

Më: 20 maj 2022 Në ora: 12:06
Foto nga vendi i ngjarjes

Një përplasje ka ndodhur sot në Kuvendin Komunal të Podujevës, ku po debatohej për arsimin.

Asambleisti i LDK-së, Ekrem Rrahmani, është ngritur në këmbë dhe ka lagur me ujë drejtorin e Arsimit në Podujevë, Avni Fetahu.

Kjo situatë ka bërë që të ndërpritet mbledhja e Kuvendit Komunal.

Në media është publikuar edhe një video nga ky moment:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat