Avokati i Kadri Veselit demanton veten: Nazim Bllaca s'ka vdekur, bëra gabim

Aktuale

Avokati i Kadri Veselit demanton veten: Nazim Bllaca s'ka vdekur, bëra gabim

Më: 20 maj 2022 Në ora: 20:25
Ben Emmerson

Avokati i Kadri Veselit, Ben Emmerson ka tërëhequr fjalën e thënë se Nazim Bllacak, dëshmitar i Gjykatës Speciale, ka vdekur.

Në fund të seancës së sotme, Emmerson ka thënë se ka bërë gabim kur deklaroi këtë çështje.

“Bëra një gabim, thashë Nazim Bllaca ka vdekur.

Nuk është e vërtetë”, tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat