E shpalli të vdekur, më pas e ringjalli/ Analisti nga Amerika tregon sikletin e avokatit të Veselit – ja pse ia ka frikën Nazmi Bllacës!

Aktuale

E shpalli të vdekur, më pas e ringjalli/ Analisti nga Amerika tregon sikletin e avokatit të Veselit – ja pse ia ka frikën Nazmi Bllacës!

Nga: A.M. Më: 21 maj 2022 Në ora: 12:24
Nazim Bllaca

Ben Emerson, avokati i Kadri Veselit, gjatë seancës së djeshme shokoi opinionin publik me deklaratën se ish-agjenti i SHIK-ut, Nazim Bllaca ka vdekur.

Ky lajm nxiti reagime të shumta, ku i menjërshëm ishte edhe reeagimi i vëllaut të Bllacës, i cili e dematoi këtë lajm duke thënë se Nazimi ishte gjallë dhe se nuk ka vdekur.

Mirëpo, më pas Emerson tha se kishte gabuar me deklaratën e tij dhe se ish-agjenti i SHIK-ut nuk ka vdekur.

E në lidhje me këtë, ka reaguar edhe analisti nga Amerika, Binak Maxharraj.

Ai në një postim në Facebook tha se avokati i Kadri Veselit është në një siklet të madh.

Madje, Maxharraj shpresoi që një gabim të tillë mos ta bëj me klientin e tij.

“Nuk e di se a i ka pas si obsesion kritikat e Nazmi Bllacës drjetuar SHIKU-u te Kadri Veselit apo kur ka deklaruar kështu ka qenë me mendje duke i numru milionat që i ka marrë me e mbrojtë Kadri Veselin.

Ishalla ky farë avokati nuk e bënë të njëjtin gabim duke e vdek dhe ringjallë edhe klientin e tij Kadri Veselin”, deklaroi analisti nga Amerika, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Ishalla ky avokat nuk e bënë të njëjtin gabim edhe me klientin e tij Kadri Veselin.

Avokati i Kadri Veselit është ne siklet të madh me memorien e tij. Ai sot e vdiç dhe përsëri e ngjalli Nazmi Bllacën.

Nuk e di se a i ka pas si obsesion kritikat e Nazmi Bllacës drjetuar SHIKU-u te Kadri Veselit apo kur ka deklaruar kështu ka qenë me mendje duke i numru milionat që i ka marrë me e mbrojtë Kadri Veselin.

Unë se di, por po e di se diçka me memorien e tij nuk është në rregull ,apo siç thotë populli i ka hyer paraja në dru.

Ishalla ky farë avokati nuk e bënë të njëjtin gabim duke e vdek dhe ngjallë edhe klientin e tij Kadri Veselin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat