I dënuar me 4 vite e gjysmë burgim, Nasim Haradinaj sot feston ditëlindjen, e uron gruaja e tij

Aktuale

I dënuar me 4 vite e gjysmë burgim, Nasim Haradinaj sot feston ditëlindjen, e uron gruaja e tij

Më: 21 maj 2022 Në ora: 16:53
Nasim Haradinaj

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVLUÇK), Nasim Haradinaj sot feston ditëlindjen.

Por, kësaj radhe ai feston më ndryshe se herëve të tjera pasi pak ditë më parë Gjykata Speciale e dënoi me 4 vjet e gjysmë burgim.

Gruaja e Nasim Haradinaj, Gjejlone Haradinaj e ka uruar me një fotografi.

“Urime ditëlindja” ka shkruar ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat