Djali i gjeneralit Ramadan Qehaja, bëhet ambasador i Kosovës në Maqedoninë e Veriut

Aktuale

Djali i gjeneralit Ramadan Qehaja, bëhet ambasador i Kosovës në Maqedoninë e Veriut

Nga: N. Sh. Më: 25 maj 2022 Në ora: 15:15
Ramadan Qehaja

Djali i gjeneralit Ramadan Qehaja, Floriani është bërë ambasador i Kosovës në Maqedoninë e Veriut.

Kështu ka njoftuar vet gjenerali përmes një postimi në facebook, ku edhe ka publikuar disa fotografi.

Dr, Florian Qehaja është dekretuar dhe nga sot mori detyrë e re.

“Me rastin e dekretimit Ambasador të Republikës së Kosovës në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe pranimit të detyrës së ambasadorit, të djalit tonë Dr.Florian Qehaja, ne prindërit përzemërsisht e urojmë me dëshirë që të ketë shëndet dhe suksese në detyrën e besuar”, shkruan gjenerali Ramadan Qehaja.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat