Vdes babai i Hysni Gucatit

Aktuale

Vdes babai i Hysni Gucatit

Më: 27 maj 2022 Në ora: 13:57
Hysni Gucati me babin e tij

Ka ndërruar jetë babai i Hysni Gucatit, Avdullahu.

Këtë e ka bërë të ditur djali i kreut të OVL-së, Musli Gucati.

Të dashur familjarë, miq dhe shokë sot Gjyshi Avdullah Hasan Gucati ndërroi jetë. Për kohën dhe vendin e varrimit ju njoftojmë”, ka shkruar Musli Gucati.

Kujtojmë se para disa ditësh Hysni Gucati ishte për vizitë tek babai i tij në Kosovë që atë kohë ishte i sëmurë rëndë.

Menjëherë pas disa ditësh, Hysni Gucati u dënua me katër vite e gjysmë burg nga Gjykata Speciale.

Image
Postimi në facebook
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat