Nasim Haradinaj e telefonon ushtarin e UÇK-së nga Haga: Sot qenka dita befasisë

Aktuale

Nasim Haradinaj e telefonon ushtarin e UÇK-së nga Haga: Sot qenka dita befasisë

Më: 27 maj 2022 Në ora: 20:22
Nasim Haradinaj

Ish-ushtari i UÇK-së, Frashër Oseku, ka pranuar sot një thirrje telefonike që e ka befasuar.

Thirrja për Osekun ka qenë nga ish-komandanti i luftës, Nasim Haradinaj që tani gjendet në Hagë, duke vuajtur dënimin prej 4.5 vitesh.

Oseku, në një shënim në Facebook, ka thënë se ndjehet i privilegjuar për këtë thirrje.

“Sot qenka dita befasisë. Sa më thirri Nasim Haradinaj . Nuk di çka të them përveç që ndihem i privilegjuar. #Krenar me ty Komandant”, ka shkruar Oseku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat