Zogiani i VV-së ironizon me Lushtakun: Më në fund gjenerali bën një betejë

Aktuale

Zogiani i VV-së ironizon me Lushtakun: Më në fund gjenerali bën një betejë

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 10:17
Avni Zogiani

Anëtari i Vetëvendosjes, Avni Zogiani, ka bërë një status ironizues në Facebook me ish-nënkryetarin e Skenderajt, Nuredin Lushtakun, për të cilin u raportua se mbrëmë është përfshirë në plagosjen e dy policëve.

Zogiani ka shkruar se më në fund gjenerali bëri një betejë me policinë e Kosovës.

“Më në fund gjenerali bën një betejë… me policinë e Kosovës”, ka shkruar ai.

Lushtaku ka thënë se polici e ka plagos policin dhe nuk kanë shtënë familjarët e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat