Ganimete Musliu me traktor: Albin doku edhe nëpër katune të Skënderajt që i ke lanë pa ujë

Aktuale

Ganimete Musliu me traktor: Albin doku edhe nëpër katune të Skënderajt që i ke lanë pa ujë

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 15:18
Ganimete Musliu

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka publikuar një video ku shihet me traktor.

Në mbishkrimin e videos, ajo i ka kërkuar kryeministrit Albin Kurti që t’i vizitojë edhe fshatrat e Skënderajt, të cilët ajo thotë se i la pa ujë.

"Albin kur te mbarosh pune me kombanja doku edhe nëpër katune të Skenderajt qe i ke lanė pa uje duke e largu projektin e ujit nga buxheti për vitin 2022”, shkroi deputetja.

“Keta qytetar nuk e meritojne të ndeshkohen politikisht”, ka shtuar Musliu.

 

Kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Bujqësisë, Faton Peci shkuan sot në fshatin Sopi të Suharekës ku kanë filluar korrje-shirjet e grurit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat