Kelmendi flet për sulmin ndaj policëve: Në atë moment që çohet dorë në mbrojtësit e shtetit, në atë moment fillon…

Aktuale

Kelmendi flet për sulmin ndaj policëve: Në atë moment që çohet dorë në mbrojtësit e shtetit, në atë moment fillon…

Nga: M.H. Më: 3 korrik 2022 Në ora: 19:52
Adriatik Kelmendi

Gjatë mbrëmjes së djeshme ka ndodhur një përleshje mes policëve dhe ish-nënkryetari i komunës së Skenderajt, Nuredin Lushtaku.

Në lidhje me këtë ka reaguar gazetari Adriatik Kelmendi.

Ai u shpreh se në momentin që çohet dorë në mbrojtësit e shtetit, në atë moment fillon edhe shkatërrimi i shtetit, përcjell “Bota sot”.

Kelmendi thekson që Kosova ka policinë më të mirë edhe pse shpesh janë lënë anash.

Postimi i plotë

Në atë moment që çohet dorë në mbrojtësit e shtetit, në atë moment fillon edhe shkatërrimi i shtetit.

Në shtetin e së drejtës nuk do të duhej të kishte të paprekshëm!

Kosova e ka policinë më të mirë në rajon.

Është një nga rrëfimet tona të suksesit! Pavarësisht se shpesh i kemi lënë të dalin në punë edhe me këpucë të grisura!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat