“PDK ndërtoi autostrada, shkolla, spitale e rriste rroga”/ Ironizon Deliu: Qeveria e Kurtit merr vendim që lokalet të sherbejnë ujë

Aktuale

“PDK ndërtoi autostrada, shkolla, spitale e rriste rroga”/ Ironizon Deliu: Qeveria e Kurtit merr vendim që lokalet të sherbejnë ujë

Nga: A.SH Më: 4 korrik 2022 Në ora: 16:46
Blerta Deliu

Deputetja e PDK-së, ka ironizuar me vendimin e Qeverisë që loklaet të shrëbejnë ujë nga çezma.

Sipas saj, ishte kohe kur qeveriae PDK-së, ndërtonet spitale, shkolla, autostrada, derisa Kosova ka rënë në qeverinë e Kurtit dhe ja çfarë vendimi ka marr, që lokalet të sherbejnë ujë.

“Prej Qeverisë së PDK-së, që ndërtonte autostrada, shkolla, spitale e rriste rroga, Kosova ka rënë në Qeverinë e Albin Kurtit që merr vendim që lokalet të sherbejnë ujë”, ka shkruar ajo në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat