“Seks për intervista”, dalin fotografi ‘nudo’ të spiunes ruse që u ndalua nga Policia e Kosovës

Aktuale

“Seks për intervista”, dalin fotografi ‘nudo’ të spiunes ruse që u ndalua nga Policia e Kosovës

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 12:54
Daria Aslamova

Daria Aslamova, e përshkruar si spiune ruse e inteligjencës ushtarake të Rusisë, por që prezantohet si gazetare, të shtunën u ndalua duke tentuar për të hyrë në Kosovë.

Asaj me këtë rast iu publikua një fotografi me ish-presidentin e Republikës Serbe të Bosnjës, kriminelin e dënuar me burgim të përjetshëm, Radovan Karaxhiq.

Virussia, një faqe me seri dokumentarësh shkroi se ajo ka korruptuar të intervistuarit e saj me shërbime seksuale.

“Gazetarja ruse (lexo spiunja) Daria Aslamova korruptoi të intervistuarit e saj me shërbime seksuale. Sot në Kosovë, ajo tregoi se është thjesht një plakë e kohës së Putinit. Në këtë foto, së bashku me kriminelin serb Radovan Karaxhiq, ajo ishte një vajzë e re me shumë energji”, shkroi “Virussia”.

Në internet mund të gjenden fotografi ‘nudo’ të para disa vitesh t1% Daria Aslamovas. Ato thuhet se fillimisht i kishte publikuar vet ajo.

Image
Daria Aslamova
Image
Daria Aslamova
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat