Tomë Gashi: Albulena Haxhiu dhe Blerim Sallahu kanë me hy në histori

Aktuale

Tomë Gashi: Albulena Haxhiu dhe Blerim Sallahu kanë me hy në histori

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 11:31
Tomë Gashi, Albulena Haxhiu dhe Blerim Sallahu

Avokati Tomë Gashi është shprehur entuziast me një postim të tij në rrjetin social Facebook.

Ai në dy foto të postuara me ministren e Drejtësisë Haxhiu e zëvendësministrin Blerim Sallahu, ka shkruar se këta të dy kanë me hy në histori për Vetting dhe drejtësi.

“Këta dy / Albulena Haxhiu & Blerim Sallahu/ kanë me hy në histori

Image
Tomë Gashi, Albulena Haxhiu dhe Blerim Sallahu

Për Veting e për drejtësi”, ka shkruar Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat