Reagon sërish Pozhari: Veriu kërcënohet nga Serbia, neve na preokupon shamia!

Aktuale

Reagon sërish Pozhari: Veriu kërcënohet nga Serbia, neve na preokupon shamia!

Nga: A.M Më: 12 gusht 2022 Në ora: 17:00
Analisti Xhevdet Pozhari

Analisti Xhevdet Pozhari ka reaguar sërish në lidhje me debatin për lejimin e shamisë në shkolla.

Ai përmes një postimi e vlerësoi si të pakuptimët preokupimin e shamisë, derisa veriu i vendit kërcënohet nga Serbia.

“Veriu kërcënohet nga Serbia, neve na preokupon shamia.

Kështu kanë qejf ata me i pa shqiptarët”, deklaroi Pozhari, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Veriu kërcënohet nga Serbia, neve na preokupon shamia.

Kështu kanë qejf ata me i pa shqiptarët.

Sikur të reagonim kaq shumë edhe për rezultatet në testin PISA, sot shumë pak paqartësi do të kishim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat