Pozhari ironizon keq me Abdixhikun, përmend arsyen pse refuzoi takimin me presidentin Begaj

Aktuale

Pozhari ironizon keq me Abdixhikun, përmend arsyen pse refuzoi takimin me presidentin Begaj

Nga: A.M. Më: 16 gusht 2022 Në ora: 15:08
Analisti Xhevdet Pozhari

Analisti Xhevdet Pozhari ka ironizuar me kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhiku, pasi ky i fundit ka refuzuar të takohet me Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begajn.

Pozhari përmes një postimi në Facebook ka treguar se pse Abdixhiku ka refuzuar të takohet me Begajn, e si shkak i ka përmendur sondazhet.

“Lumiri nuk shkon me e taku presidentin e Shqipërisë se me sondazhe janë tu e rrejt se nëse mbahen zgjedhjet nesër, bohet kryeministër”, dekaroi analisti, përcjell “Bota sot’.

Postimi i plotë

Lumiri nuk shkon me e taku presidentin e Shqipërisë se me sondazhe janë tu e rrejt se nëse mbahen zgjedhjet nesër, bohet kryeministër. 😄

Ju kam thënë se është tip i vetpëlqyer!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat