Ja kush na ka përfaqësuar!/ Pozhari publikon videon: Ja si tallej dikur Vuçiqi me Thaçin

Aktuale

Ja kush na ka përfaqësuar!/ Pozhari publikon videon: Ja si tallej dikur Vuçiqi me Thaçin

Nga: A.M. Më: 19 gusht 2022 Në ora: 16:39
Analisti Xhevdet Pozhari

Analisti Xhevdet Pozhari ka reaguar pas reagimeve të shumtë në lidhje me takimin Kurti-Vuçiq.

Ai në rrjetin social, Facebook publikoi një video nga koha kur Hashim Thaçi takohej me Aleksandar Vuçiqin.

“O të mjerët na! Prapë i keni mirë punët krahasuar me kush na ka përfaqësuar”, ishte mbishkrimi i videos që publikoi Pozhari, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Ja se si tallej dikur Vuçiçi me Hashim Thaçin!

Vuçiç: Hashim, Frederika ma së shumti ka qef të përqafohet me ty. Shikoni qysh shtiret se nuk kupton serbisht, e flet serbisht si me qenë...

Hashim Thaçi e konfirmon: Ha ha ha

O të mjerët na! Prapë i keni mirë punët krahasuar me kush na ka përfaqësuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat