Besian Mustafa: “LDK ju dëgjon” e nis aty ku u ideua lidhja me popullin, në Podujevë

Aktuale

Besian Mustafa: “LDK ju dëgjon” e nis aty ku u ideua lidhja me popullin, në Podujevë

Nga: A.SH Më: 29 shtator 2022 Në ora: 22:02
Besian Mustafa

LDK sot ishte në Podujevë.

Deputeti i LDK-së, Besian Mustafa, ka thënë se “LDK ju dëgjon” e nisi në Podujevë, aty ku ideua lidhja me popullin.

Sipas tij, vetëm një udhëheqësi që ka guxim mund ta nxjerr vendin nga kriza.

Postimi në Facebook:

“LDK ju dëgjon” e filluam aty ku filloi Lidhja Demokratike, ku u ideua lidhja me popullin, në Podujevë.

Vetëm një udhëheqësi që ka guximin të marr vendime të mëdha, gjithnjë në informim e pajtim sy-më-sy me qytetarët, mund ta nxjerrë vendin nga kjo krizë ekonomike, energjetike, politike, diplomatike, arsimore…

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat