Publikohet fotografi e rrallë e komandantit legjendar Adem Jashari

Aktuale

Publikohet fotografi e rrallë e komandantit legjendar Adem Jashari

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 13:15
Adem Jashari

Një fotografi e Adem Jasharit, komandantit legjendar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, e cila nuk është parë më herët, të paktën jo nga publiku i gjerë është publikuar në Tëittër.

Komandanti legjendar, shihet në motoçikletë të llojit “Suzuki”.

Nga fotografitë që kemi parë deri tash, e nga ato që tregojnë njerëzit të cilët e kanë njohur Adem Jasharin, duket qartë se Komandanti Legjendar, kishte pasion motoçikletat.

Image
Adem Jashari

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat