Një muaj paraburgim për Flori Beqirajn për sulmin seksual ndaj Mrika Nikçit

Aktuale

Një muaj paraburgim për Flori Beqirajn për sulmin seksual ndaj Mrika Nikçit

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 20:51
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një muaj paraburgim për Flori Beqirajn për sulmin seksual ndaj Mrika Nikçit.

Gjykata Themelore në Pejë i ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaj të pandehurit Flori Beqiraj, i cili sulmoi seksualisht Mrika Nikçin.

Masa e paraburgimit ndaj Beqirajt do të llogaritet deri më 30 tetor të këtij viti.

Mrika Nikçi dje përmes një video bëri publik momentin e sulmit seksual nga Flori Beqiraj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat