Rifat Latifi bëhet i famshëm në Facebook, emri i tij shumë i kërkuar pas dorëheqjes

Aktuale

Rifat Latifi bëhet i famshëm në Facebook, emri i tij shumë i kërkuar pas dorëheqjes

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 17:31
Rifat Latifi

Rifat Latifi ka dhënë dorëheqje nga posti i minstrit të Shëndetësisë në Qeverinë e Kosovës.

Në një letër të publikuar ai ka thënë se pas shumë reflektimesh ka dhënë dorëheqje, duke e falënderuar kryeministrin Albin Kurti për besimin.

“Me shumë respekt dhe falënderime për nderin që të jem pjesë e ekipit tuaj!”, shkruan në fund Latifi.

Tashmë emri i Rifat Latifit është shumë i kërkuar, aq sa është bërë i populluar në Facebook.

Pra emri i Rifat Latifit është “Popular now”.

Kujtojmë që z.Rifat Latifi është kritikuar shumë për udhëtimet e tij të shpeshta jashtë vendit.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat