Dinjitet/ Çfarë mesazhi po përçojnë deputetët e VV-së që nuk e votuan Kodin Civil

Aktuale

Dinjitet/ Çfarë mesazhi po përçojnë deputetët e VV-së që nuk e votuan Kodin Civil

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 14:19
Gramos Agusholli, Visar Korenica, Eman Rrahmani

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Eman Rrahmani ka postuar një foto nga Kuvendi i Kosovës.

Bashkë më të në foto janë edhe Gramos Agusholli dhe Visar Korenica.

“Dinjitet”, është fjala e vetme që ka shkruar Rrahmani.

Kujtojmë se Rrahmani, Agusholli dhe Korenica nuk e kanë votuar Kodin Civil, i cili ndër të tjera parashihte lejimin e martesave mes gjinisë së njëjtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat