Kurti, Osmani e Konjufca marrin pjesë në dëgjimin publik për Projektligjin për Liritë Fetare

Aktuale

Kurti, Osmani e Konjufca marrin pjesë në dëgjimin publik për Projektligjin për Liritë Fetare

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 09:01
Kurti, Osmani e Konjufca

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me presidenten, Vjosa Osmani-Sadriu dhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, të premten e 9 dhjetorit do të marrin pjesë në Projektligjin për Liritë Fetare.

Siç njofton Zyra e Kryeministrit, ky dëgjim publik pritet të zhvillohet duke filluar nga ora 09:00.

Aktiviteti në të cilin do të marrin pjesë krerët e shtetit do të mbahet në ndërtesën e qeverisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat