Momenti kur futet nën rrugë vetura e Nusret Cenes, të sulmuar me breshëri plumbash

Aktuale

Momenti kur futet nën rrugë vetura e Nusret Cenes, të sulmuar me breshëri plumbash

Më: 24 janar 2023 Në ora: 12:37
Nustret Cena

Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Vrasja ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik.

Media ka arritur t’i sigurojë pamjet e kësaj ngjarje.

Në videon e siguruar nga media, shihet teksa kalon me shpejtësi vetura e personave që dyshohet ta kenë kryer krimin.

Pas saj, vërehet një veturë tjetër e cila dyshohet të jetë e viktimës, Nusret Cena, teksa ngadalë bie poshtë rrugës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat