“Kthimi në shtëpi të vjetër”, Lushtaku dhe Beqaj i PDK-së në takim me Limajn

Aktuale

“Kthimi në shtëpi të vjetër”, Lushtaku dhe Beqaj i PDK-së në takim me Limajn

Më: 26 janar 2023 Në ora: 16:37
Fatmir Limaj

Të fortit të PDK-së, Sami Lushtaku dhe Hajdar Beqaj po vazhdojnë të zhvillojnë takime me kryetarin e NISMA-së, Fatmir Limaj.

Në një foto të siguruar nga media figurat e PDK-së shihen në një lokal të Prishtinës.

Kujtojmë se takime të ngjashme janë zhvilluar edhe ditëve të kaluara.

Zyrtarë të ndryshëm të partisë opozitare kanë shprehur gatishmërinë që Limaj të kthehet “në shtëpinë e vjetër”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat