Naim Murseli ishte në rrezik jete, kjo është fotoja

Aktuale

Naim Murseli ishte në rrezik jete, kjo është fotoja

Nga: H.O. Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 20:40
Naim Murseli

Emri i Naim Murselit është lakuar shumë ditët e fundit, si shkak i vrasjes së bashkëshortes së tij.

Ai meqë kishte dhënë para për ta vrarë bashkëshorten e tij, me vendim të gjykatës, ndodhet në Burgun e Sigurisë së Lartë në Dyz.

Ai rreth tre vite më parë kishte publikuar një foto, kur ishte në rrezik për jetë. Kjo ishte kur Murseli ishte vetëm 2 vjeҫ. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai në Facebook.

“Unë, dy vjeç, duke luftuar për jetë në Zagreb, Kroaci 🇭🇷 25 vjet më vonë së bashku me dy Presidentë, njëri i Kroacisë dhe tjetri i Kosovës, në një udhëtim privat. Vetëm Zoti vendos fatin e secilit. 🙏🏻”, shkruante ai në Facebook.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat