“Qysh po e përdorë këtë fjalë, je profesor në Paris” – Baton Haxhiu përplaset ashpër me Krakin

Aktuale

“Qysh po e përdorë këtë fjalë, je profesor në Paris” – Baton Haxhiu përplaset ashpër me Krakin

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 21:56
Haxhiu dhe Kraki

Gazetari Baton Haxhiu dhe ligjëruesi Nezir Kraki, kanë debatuar në T7.

Kjo pasi Kraki tha se “bashkësia ndërkombëtare ishte futur në hipnozë”.

Më pas erdhi reagimi i Haxhiut sesi “një profesor në Paris mund ta thotë këtë”.

Debati mes tyre:

Kraki: Ka pasur shumë episode që bashkësia ndërkombëtare na ka kërku me bë lëshime, kur ndodhi Banjska tash gjysmë të rrugës, u pa që demaskimi i Serbisë ishte brutal, dhe ajo hipnoza që ishin futur ndërkombëtaret bashkë me ndërmjetësuesit, diplomatit, etj.

Haxhiu: Qysh mundesh me thënë bashkësia ndërkombëtare është futur në hipnozë, po ti je profesor në Paris.

Kraki: Ai është një diplomat që ka dy vjet këtu, kur largohet nuk e dinë ku është Kosova.

Haxhiu: Unë po të tregoj si funksionon një ambasadë, ajo është shteti i cili e përfaqëson

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat