Pozhari lavdëron Kurtin: Pse disa ia kanë inatin një njeriu që përkundër përgatitjes dhe fuqisë politike, preferon thjeshtësinë

Aktuale

Pozhari lavdëron Kurtin: Pse disa ia kanë inatin një njeriu që përkundër përgatitjes dhe fuqisë politike, preferon thjeshtësinë

Nga: A.SH Më: 2 mars 2024 Në ora: 13:13
Albin Kurti

Analisti Xhevdet Pozhari ka vlerësuar figurën e kryeministrit aktual, Albin Kurti.

Ai ka tëhën se është e pakuptueshme se disa persna që ia kanë inati në njeriu që përkundër përgatitjes dhe fuqisë politike, preferon thjeshtësinë.

Postimi në Facebook:

Kurrë nuk do ta kuptoj pse disa kaq shumë ia kanë inatin një njeriu që përkundër përgatitjes dhe fuqisë politike, preferon thjeshtësinë.

Njeri që e ka kuptuar se gjithçka është e përkohshme. Mjafton ta kryesh me nderë dhe përgjegjësi detyrën që të besohet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat