Rikthim në LDK? – Peci godet: Aty ku e kthej shpinën, s’kthehna më asnjëherë!

Aktuale

Rikthim në LDK? – Peci godet: Aty ku e kthej shpinën, s’kthehna më asnjëherë!

Më: 3 prill 2024 Në ora: 00:58
Faton Peci

Kryetari i Lista Guxo, Faton Peci ka folur për zgjedhjet e parakohshme, duke thënë se ende nuk e dinë se si do të garojnë në zgjedhjet e ardhshme parlamentre.

Ai është ndalur të rikthimi i presidentes Vjosa Osmani në jetën politike aktive para përfundimit të mandatit.

Sipas tij, kjo nuk do të ndodh.

“Se cilat janë opsionet e saj, thirreni në intervistë presidenten Osmani dhe ajo do t’ua tregoj”, ka thënë Peci.

Ministri Peci ka folur edhe nëse Lista Guxo t’i bashkohët LDK-së.

“Aty ku e kthej shpinën, s’kthehna më asnjëherë”, ka thënë Peci. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat